ЛАЙФ-КОУЧИНГ
БІЗНЕС-КОНСУЛЬТАЦІЇ

Легше життя та більша ефективність


ПОКРАЩУЙТЕ ОСОБИСТЕ ЖИТТЯ І ПРОФЕСІЙНУ ПРОДУКТИВНІСТЬ

Ви бажаєте почуватися впевненіше, харизматичніше, хочете покращити свої навички спілкування та стосунки з іншими людьми. Ви бажаєте досягти успіху в кар’єрі, отримувати задоволення від роботи, робити свій внесок у те, щоб світ ставав кращим і змістовнішим, і при цьому зберігати баланс між професійним і особистим життям.


Я вірю, що все співіснує в гармонії і створює потужну синергію для вас, вашої родини та друзів, вашої компанії, незалежно від того, чи є ви найнятим працівником або власником бізнесу, і в кінцевому підсумку для всього людства. Найкраща версія ВАС сприяє створенню кращого світу.


Давайте разом досягнемо вашої особистої і професійної мети і створимо життя, якого ви прагнете!

ІНДИВІДУАЛЬНІ КОУЧИНГ-ЗАНЯТТЯ
Давайте прояснимо вашу мету і розкриємо потенціал
БІЗНЕС-КОУЧИНГ І КОНСУЛЬТАЦІЇ
Нехай у роботі ваша команда Розкриється по максимуму, Покаже найкращі результати і Буде почуватися при цьому приголомшливо


ВІДЧУЙТЕ ЛЕГКІСТЬ І ПЛАВНІСТЬ У СВОЄМУ ЖИТТІ

Людина за своєю природою – радісна, любляча, впевнена у собі творча та натхненна істота.


У вас вже є всі необхідні ресурси. Вам всього лише необхідно позбутися того, що заважає вам отримати до них доступ і використовувати їх для створення того життя, якого ви прагнете.


Як це зробити? За допомогою простої, але потужної методики коучингу.


ХТО ТАКА ВАНЕССА?

Я отримала ступінь магістра та практикуючого фахівця у галузі НЛП у Французькому інституті IFPNL (Париж), а також ступінь магістра та практикуючого фахівця у галузі еріксонівського та гуманістичного гіпнозу у Французькому інституті IFHE (Париж). Я завжди мріяла про важливу роботу, яка допомагає людям змінити своє життя та розкрити потенціал успіху, радості та кохання

Підписатись на мою розсилку