ПРО МЕНЕ

P

ХТО ТАКА ВАНЕССА?

Я отримала ступінь магістра та практикуючого фахівця у галузі НЛП у Французькому інституті IFPNL (Париж), а також ступінь магістра та практикуючого фахівця у галузі еріксонівського та гуманістичного гіпнозу у Французькому інституті IFHE (Париж). Я завжди мріяла про важливу роботу, яка допомагає людям змінити своє життя та розкрити потенціал успіху, радості та кохання.

Після закінчення юридичного факультету та кількох років, проведених у пошуках професійної кар’єри, яка б мені справді підійшла, я почала вивчати НЛП (нейролінгвістичне програмування).

Мені так сподобалися всі ці прагматичні інструменти та супутня їм оптимістична філософія, що я вирішила стати лайф-коучем, щоб поділитися з іншими неймовірно простою, але суперефективною методикою зміни життя.

Дотримуючись логіки, я пройшла повне навчання гіпнозу, щоб надавати ще більший вплив і допомагати своїм клієнтам зцілювати несвідомі емоційні травми, які є причиною всіх страждань і невдач у нашому житті. Гіпноз дозволяє нам позбавитися всього, що блокує нас зсередини і заважає нам бути щасливими й успішними.

Моя місія – поділитися з вами своїм оптимістичним баченням життя та людини, допомогти вам досягти особистих і професійних цілей та покращити ваші стосунки, щоб ви могли стати світлішою, яскравішою, щасливішою версією себе та досягти своєї мрії.

Мови: французька (рідна), англійська (вільне володіння), російська (середній рівень володіння) українська (початковий рівень)

Мої цінності: Доброта, Гумор, Ефективність

Моє гасло: “Проблем немає, є лише вирішення!”

Моя улюблена смішна цитата: “Якщо від цього ви не отримуєте енергію, натхнення чи оргазм, то цьому немає місця у вашому житті”

P

ЩО ТАКЕ КОУЧИНГ?

Коучинг – це індивідуальна підтримка для зміни та покращення ваших навичок і підвищення ефективності в будь-якій галузі життя: робота, особисте та інтимне життя, спорт, мистецтво, навчання, спілкування…

Коучинг дозволяє вам вирішувати проблеми набагато швидше та легше завдяки оптимістичному, орієнтованому на вирішення та методичному підходу.

НЛП – це метод прояснення ваших цілей та їх досягнення завдяки розумінню того, як функціонує людський мозок. Воно допомагає позбутися ментальних блоків і страхів, оптимізувати свої ресурси та стратегії успіху. Це найкращий набір інструментів для ділового та професійного коучингу (дізнайтеся більше про НЛП та бізнес).

Гіпноз допомагає вам звільнитися від того, що заважає вам досягти своєї мети, коли інтелектуального розуміння проблеми недостатньо для її вирішення, і у вас є внутрішній опір. Є речі, які ми не можемо змінити самостійно, незважаючи на всі наші зусилля та добру волю (наприклад, кинути палити чи припинити панікувати). Гіпноз ставить вашу несвідому свідомість на службу вашому успіху та благополуччю.

Гуманістичний гіпноз – це нова вкрай ефективна форма гіпнозу, яка поважає вашу вільну волю. У цьому особливому типі зміненого стану ви не роз’єднані, ви зберігаєте контроль над собою будь-якої миті. Ви стаєте “надсвідомою”, більш обізнаною та готовою до змін на глибшому рівні людиною.

Це більш цілісний і духовний підхід. Робота проводиться за допомогою методики символічної візуалізації. Ви дійсно трансформуєте себе або, точніше, стаєте собою у своїй основі, своїм справжнім вищим “Я”, найкращою версією, якою ви вже є всередині себе. Ви позбавляєтеся всіх негативних програм і шаблонів, які приносять вам постійні невдачі й емоційні страждання. Ви очищаєте свої вібрації, розкриваєте весь свій потенціал і стаєте творцем свого життя!!

P

ТЕМАТИЧНІ ПРИКЛАДИ КОУЧИНГУ

– Підвищення самооцінки та впевненості в собі

– Поліпшення стосунків у родинному колі або з колегами

– Припинення повторюваних невдач і самосаботажу у вашому інтимному житті або у досягненні успіху

– Вміння стати більш напористою людиною та встановити межі, особливо з токсичними та маніпулюючими людьми

– Подолання почуття стресу та тривоги

– Професійна ефективність, управління кар’єрою, орієнтація, бізнес-коучинг…

– Управління емоціями та перетворення їх на своїх союзників

– Психологічна підготовка до іспитів, змагань, співбесіди, публічного виступу, побачення…

– Звільнення від залежностей та компульсивної поведінки (цигарки, алкоголь, розлади харчової поведінки, шопінг…)

– Повернення до здорового способу життя, здорової ваги та її підтримання

– Фобії, потрясіння, травми, посттравматичний стресовий синдром (ПТСР)


….І, звичайно ж, самовдосконалення та духовне зростання 🙂